Taalcursussen Frans voor leerkrachten: Comment ça fonctionne?

Share |

Sinds 1996 kunnen jaarlijks 40 leerkrachten uit het basisonderwijs kosteloos zomercursussen Frans volgen in Frankrijk. In het kader van deze Frans-Vlaamse overeenkomst ‘Formaprim’ worden er naast deze zomercursussen ook naschollingscursussen en bijscholingscursussen gegeven.

Ann Brusseel: “Ik vind het zeer positief dat er een dergelijk netoverschrijdend initiatief bestaat dat inzet op de kennis van Frans bij leerkrachten, maar ik vind het vreemd dat de twee voorbije jaren het quotum van 40 cursisten voor de zomercursus in Frankrijk niet werd bereikt. Ik vraag me dan ook af of deze mogelijkheid wel voldoende gekend is bij leerkrachten. Ik kijk ook uit naar de nieuwe overeenkomst die inzet op bij- en nascholing van leerkrachten in Vlaanderen.”

Volledig verslag SV202 taalcursussen Frans

Ann op Facebook & Twitter

   twitter_4_0.png

Nieuwsbrief Ann Brusseel

Schrijf je in op de nieuwsbrief, dan sturen we je regelmatig een overzicht van de nieuwste berichten & activiteiten.

Nieuwsbrief Voorjaar 2012

Download hier de recent uitgezonden nieuwsbrief:

Agenda

Spaanse avond, zaterdag 16 juni 18-23u , GC De Rinck, Dapperheidsplein 7, 1070 Anderlecht

Ann Brusseel op Twitter

@eenfrisseblik naar het schijnt hebben ze daar nog volk nodig ;)
4 hours geleden
@PatrickDewilde vanwaar de verpleegsters ook komen, tegen dat jij daar ligt, worden avances strafbaar gemaakt.
4 hours geleden
@JDeMeulemeester onzin, dat staatsapparaat is er al, het wordt overbelast met bureaucratie. Nog meer regels= nóg meer staatsapparaat.
4 hours geleden
@JDeMeulemeester @ninapagan maar Jan, al dat personeel is er nu toch ook al? Alleen levert het mij geen veilige en nette stad op!
4 hours geleden
@DenysJan knetter. Btw: mooie repo van randstadt actie in Portugal onlangs op #terzaketv
4 hours geleden

Gebruikerslogin