Suggesties voor Anderlecht...

Share |

Ook de grootste RSCA-fan zal het met ons eens zijn: het is des te gezelliger in Anderlecht wanneer je veilig en vlot doorheen het verkeer raakt. Laat dat nu juist een probleem zijn op de topdagen van ons Belgisch voetbal! Het wild parkeren rond het Astridpark zorgt voor chaos. Dat is spijtig genoeg niet de enige plaats
waar menig automobilist zijn goesting doet: de Bergense Steenweg is soms één lange file door toedoen van de talrijke verkeersovertredingen. We zouden graag zien dat de politie dit probleem beter aanpakt.

De veiligheid en netheid in de buurt van de woningen van de Anderlechtse Haard verdienen dringend meer aandacht. Anderlecht heeft op dat vlak al vorderingen gemaakt sinds de invoering van een nultolerantie. De goede samenwerking tussen burgemeester Gaëtan Van Goidsenhoven en minister van Binnenlandse Zaken Annemie Turtelboom heeft al vruchten afgeworpen, maar het kan nog beter. We mogen niet onverschillig worden voor geweld.

Ann op Facebook & Twitter

   twitter_4_0.png

Nieuwsbrief Ann Brusseel

Schrijf je in op de nieuwsbrief, dan sturen we je regelmatig een overzicht van de nieuwste berichten & activiteiten.

Nieuwsbrief Voorjaar 2012

Download hier de recent uitgezonden nieuwsbrief:

Agenda

Spaanse avond, zaterdag 16 juni 18-23u , GC De Rinck, Dapperheidsplein 7, 1070 Anderlecht

Ann Brusseel op Twitter

@eenfrisseblik naar het schijnt hebben ze daar nog volk nodig ;)
4 hours geleden
@PatrickDewilde vanwaar de verpleegsters ook komen, tegen dat jij daar ligt, worden avances strafbaar gemaakt.
4 hours geleden
@JDeMeulemeester onzin, dat staatsapparaat is er al, het wordt overbelast met bureaucratie. Nog meer regels= nóg meer staatsapparaat.
4 hours geleden
@JDeMeulemeester @ninapagan maar Jan, al dat personeel is er nu toch ook al? Alleen levert het mij geen veilige en nette stad op!
4 hours geleden
@DenysJan knetter. Btw: mooie repo van randstadt actie in Portugal onlangs op #terzaketv
4 hours geleden

Gebruikerslogin